سفارشی سازی کفش BOOT ID

کفش فوتبال

شما می توانید کفش فوتبال یا فوتسال خود را با عبارت دلخواه خود و همچنین پرچم کشور مورد علاقه اتان کاملا سفارشی کنید و حس بهتری را از داشتن یک کفش با سلیقه شخصی خودتان داشته باشید.

عبارت و پرچم مورد نظر شما با پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات بصورت دوختی و بدون هیچگونه آسیبی به کفش بر روی کفش درج میشوند.

توجه :

در بخش سفارشی سازی کفش های فوتبال و فوتسال می توانید فقط بخش نام دلخواه را بتنهایی پر کنید ، ولی نمی توانید فقط بخش پرچم را انتخاب کنید و در صورت انتخاب بخش پرچم بخش نام دلخواه نیز باید پر شود. 

__________________________________________________________________________________________

سفارشی سازی لباس 

لباس باشگاهی

شما می توانید لباس باشگاهی محبوتان را با اسم وشماره بازیکن دلخواهتان و همچنین تگ عناوین مختلف باشگاه مانند قهرمانی و … تحویل بگیرید.

فونت بکار رفته و همچنین جنس اسم شماره درج شده بر روی لباس همان چیزیست که عینا بر روی لباس بازیکنان اصلی باشگاه بکار میرود و دارای بالاترین درجه کیفی ممکن است.

توجه :

در بخش سفارشی سازی لباس های باشگاهی شما می توانید نام بازیکن مورد علاقه اتان را از لیست بدون نیاز به انتخاب تگ عناوین باشگاهی انتخاب کنید، ولی قادر به انتخاب فقط تگ عناوین باشگاهی نیستید و در صورت انتخاب این بخش باید یک بازیکن را نیز انتخاب نمایید.

_____________________________________________________________________________

سفارشی سازی دستکش

دستکش دروازه بانی

شما میتوانید بر روی دستکش خود اسم و شماره و همچنین پرچم کشور مورد علاقه اتان را بصورت چاپی و با بهترین کیفیت ممکن داشته باشید.

توجه :

در بخش سفارشی سازی دستکش ، نام و شماره باید هر دو پر شوند.

شما بدلخواه می توانید فقط بخش نام و شماره را پرکنید بدون اینکه نیاز به پرکردن بخش پرچم باشد ولی اگر نمی توانید فقط بخش پرچم را انتخاب کنید و در صورت انتخاب این بخش بید بخش نام و شماره نیز انتخاب و پر شوند.