ضمانت اصالت کالا

 

محصولات سفارش گذاری شده از اروپا دارای یک مزیت بزرگ به نسبت فروشگاه های داخلی هست که پر از محصولات تقلبی و کپی است و آن اطمینان کامل از اورجینال بودن تمامی محصولاتی هست که توسط مشتری از فوتبال کالا خریداری میشوند.
فوتبال کالا ضمانت مادام العمر اورجینال بودن تمامی محصولات را به مشتریان محترم می دهد که با خیال راحت اقدام به خرید نمایند.

بازگشت بی قید و شرط مبلغ کالا 


مشتریان محترم می توانند محصولات دریافتی از فوتبال کالا را با استعلام از فروشندگان و برند شاپ های داخلی معتبر جهت حصول اطمینان از اورجینال بودن محصولات نشان دهند و در صورت اثبات ادعای کپی بودن محصول ، بدون قید و شرط آن را پس داده و مبلغ واریزی خود را + هزینه های جانبی دریافت نمایند.
– ویژگی محصولات دریافتی از فوتبال کالا و نشان دهنده اورجینال بودن محصولات


تمامی محصولات ارسالی از فوتبال کالا در صورتی که دارای جعبه باشند حتما به همراه جعبه وسایر متعلقات آن فرستاده خواهند شد که تمامی اطلاعات محصول روی جعبه آن بخصوص در مورد کفش های فوتبال و فوتسال قید شده است ، چیزی که در مورد کفش های اورجینال داخلی بندرت میتوان مشاهده نمود که به همراه جعبه باشند ، که این خود باعث حصول اطمینان بیشتر در خصوص اوریجینال بودن محصول خواهد شد.
کیفیت محصولات ارسالی از طرف فوتبال کالا گواه اورجینال بودن آنها میباشد که با مقایسه ظاهری با محصولات کپی بخوبی میتوان آن را درک نمود.