سفارش گذاری از اروپا

 


فوتبال کالا با سفارش تمام محصولات خود از اروپا پس از سفارش مشتریان، سعی می نماید که همگام با بازار های روز دنیا در زمینه تجهیزات ورزشی بخصوص در دو زمینه اصلی کاری یعنی تجهیزات فوتبال و فوتسال ، محصولات خود را ارائه دهد تا تمام هموطنان عزیز بتوانند از بروزترین تجهیزات ورزشی بهره مند باشند.
تمامی محصولاتی که مشتریان محترم از فوتبال کالا سفارش می دهند از معتبرترین تامین کنندگان دنیا که عمدتا پخش کننده اصلی این تجهیزات نیز هستند تهیه میشود ، که از لحاظ قیمتی نیز دارای مناسب ترین قیمت ممکن با توجه به اورجینال بودن تمامی محصولات ، هستند.
مدت زمان رسیدن سفارش ها به ایران از اروپا
پس از سفارش مشتریان از فوتبال کالا ، روز بعد خرید ، سفارش مشتریان در اروپا ثبت میشود تا در اسرع وقت نیز از طرف تامین کننده سفارش مورد نظر مشتری ثبت و ارسال گردد.
در کل زمان تقریبی رسیدن مرسولات به ایران با احتساب پردازش محصول در اروپا و تحویل آن به شرکت های پستی بین المللی ،  مدت زمان ارسال کالا از اروپا به ایران ، انجام امور گمرکی و ترخیص سفارش در گمرک ایران و سپس ارسال کالا برای ما و در نهایت ارسال آن از طرف فوتبال کالا به آدرس مشتریان( از طریق پست پیشتاز) محترم بطور متوسط حدود 12روز کاری بطول می انجامد.

  • این نکته را متذکر شویم که در صورت سفارشی سازی(درج اسم ، شماره و پرچم)  محصول مورد نظر حدود  5 روز کاری به مدت زمان ارسال محصول اضافه می گردد.

 

روش های ارسال محصولات در داخل کشور (پس از رسیدن از اروپا به ایران)
پس از رسیدن سفارش مشتریان از اروپا به ایران همان روز رسیدن مرسوله ( در صورت مصادف شدن با ساعات کاری پست ایران) یا روز بعد از رسیدن مرسوله در اسرع وقت به آدرس ثبت شده در سفارش ارسال می گردد.
پست پیشتاز : با توجه به نوع خدمات پستی داخلی که مشتریان در هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنند ، پست پیشتاز در حدود 48 ساعت به مرکز استان ها ، 72 ساعت به شهرستان ها و 3 یا 4 روزه به شهر یا روستاهای دوردست تر بدست مشتریان می رسد.
قاعدتا هزینه پست پیشتاز بدلیل سرعت بالاتر نسبت به بقیه سرویس های پستی با توجه به وزن محصول بیشتر خواهد بود.
پست سفارشی : در پست سفارشی نیز حدود 72 ساعت به مرکز استان ها ، 4 روزه به شهرستان ها و 5 یا 6 روزه به شهر ها و روستا های دوردست تر مرسولات خواهند رسید.
هزینه پست سفارشی بدلیل تاخیر بیشتر نسبت به پست پیشتاز کمتر است.
در حال حاضر فقط این دو نوع پست در فوتبال کالا فعال میباشد.

 

سفارشی سازی محصولات
– مشتریان محترم می توانند درخواست اسم ،شماره و پرچم دلخواه را بر روی محصول مورد نظر خود داشته باشند(در صورت امکان درج اسم و شماره با توجه به نوع و جنس محصول) در این صورت 5 روز کاری به مدت زمان ارسال کالا اضافه خواهد شد(12 روز + 5 روز).

شما مشتریان عزیز با باز نمودن هر مدل محصول از سه دسته محصول کفش فوتبال و فوتسال ، دستکش دروازه بانی و لباس باشگاهی در صورت امکان سفارشی سازی بخش سفارشی سازی را زیر قسمت انتخاب سایز مشاهده  می کنید.

 

مزایای سفارش از اروپا

– همگام بودن با بروزترین محصولات ورزشی بازارهای اروپا با مناسب ترین قیمت.
– آگاهی و بهره مندی از تخفیف های فصلی و کلی
– اطمینان کامل از اورجینال بودن تمامی محصولات ارائه شده در سایت.
– مناسب ترین قیمت محصول بدلیل خرید از تامین کنندگان معتبر
– امکان درج اسم و شماره بر روی محصولاتی مثل کفش و دستکش.

 

نکات مهم و قابل توجه در هنگام سفارش و خرید

  • فوتبال کالا در حال حاضر هیچگونه محصولی را در داخل ایران و انبار خود ندارد و تمام سفارشات پس از سفارش مشتریان محترم از اروپا ارسال میشوند ، با توجه به زمان ارسال کالا و توضیحات لازم در بخش “مدت زمان رسیدن سفارش ها به ایران از اروپا” مشتریان محترم لطفا دقت لازم را داشته باشند.

– در هنگام انتخاب سایز محصولات لطفا نهایت دقت را داشته باشید ، زیرا برگشت کالا به اروپا دارای هزینه بسیار بالا و همچنین مدت زمان طولانی می باشد که برگشت آن دارای صرفه اقتصادی نمی باشد ، فوتبال کالا در خصوص انتخاب سایز اشتباه محصولات توسط مشتری هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

* در صورت عدم اطلاع از سایز مورد نظر خود می توانید به بخش راهنمای سایزبندی فوتبال کالا مراجعه نمایید.

راهنمای سایزبندی محصولات

 

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر از طریق شماره تماس 09906450047 با ما در تماس باشید.
– محصول انتخابی توسط مشتری دقیقا همان طرح و رنگی هست که در گالری تصاویر محصول مورد نظر مشاهده می کند که دارای کیفیت بالایی نیز هستند ، لطفا در خصوص انتخاب رنگ و طرح محصول خود نیز دقت لازم را داشته باشید.
– در صورت انصراف از خرید محصول لطفا ظرف حداکثر 24 پس از ثبت سفارش، انصراف خود از خرید را با فوتبال کالا از طریق شماره تماس های مندرج در بخش تماس با ما سایت در میان بگذارید ، در صورت گذشت بیش از 24 ساعت از ثبت سفارش شما ، فوتبال کالا تضمین و مسئولیتی را در خصوص عودت وجه به مشتری نمی تواند بدهد.
– بدلیل حجم انبوه محصولات وارده در سایت و تقریبا غیر ممکن بودن بررسی مواردی چون سایز و موجودی با سایز و موجودی تامین کنندگان اروپایی این امکان وجود دارد که مشتری سایزی را انتخاب و خرید نماید و ما پس از استعلام از تامین کنندگان متوجه شویم که سایز مورد نظر مشتری موجود نیست ، در صورت بروز چنین مشکلی که بندرت اتفاق می افتد ، بلافاصله با مشتری تماس گرفته و به ایشان اطلاع می دهیم ، در صورت عدم تمایل به تعویض سایز یا خرید محصول جایگزین در کمتر از 24 ساعت مبلغ واریز شده از طرف مشتری به حساب اعلام شده از طرف وی واریز خواهد شد.

سفارش عمده با تخفیف ویژه برای باشگاه ها

باشگاه های حرفه ای و نیمه حرفه ای که تمایل به خرید عمده تیمی برای باشگاه خود را دارند ، فوتبال کالا با تخفیف ویژه در قیمت تکی محصولات و هزینه ارسال با کمال میل حاضر به سفارش گذاری چنین محصولاتی می باشد.

چه نوع محصولاتی بیشترین صرفه را از طریق سفارش عمده دارد؟

در میان بخش های سایت منوی پوشاک تیمی را مشاهده می کنید که شامل انواع البسه تیمی(لباس تمرین ، گرمکن،کاور و …) میشود که مختص باشگاه ها می باشد ، این نوع پوشاک با توجه به تخفیف تامین کنندگان اروپایی دارای صرفه بسیار خوبی برای خرید عمده تیمی می باشد.

البته در صورت خرید عمده هر تجهیزی فوتبال کالا تخفیف لازم و مناسب را به مشتریان محترم خواهد داد.

مزایای سفارش عمده

  • برخورداری از بروزترین و با کیفیت ترین البسه تیمی با قیمت مناسب که معتقدیم بازیکنان شما لیاقت پوشیدن بهترین ها را دارند که حتما در کارایی آنها نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.
  • تنوع کم نظیر محصولات تیمی و مشاهده و بررسی مشخصات و تصاویر مختلف از آنها که شاید در فروشگاه های معمولی امکان آن را نداشته باشید.
  • تخفیف لحاظ شده در سفارش های عمده که قیمت تمام شده را پایین می آورد.