کفش فوتبال نایک

ارایه گسترده و رسمی فناوری anticlog در زیره کفش های فوتبال نایک

تقریبا 6 ماهی از ارایه فناوری جدید و کاربردی anticlog توسط نایک در کفش های فوتبال از نوع SG می گذرد و حالا شاهد ارایه گسترده آن در سه سری هایپرونوم ، مجیستا و تمپو در بسته dark lightning هستیم.

کفش فوتبال نایک
در زمین های گل آلود و شبیه به باتلاق یکی از دردسر های اصلی بازیکنان پاک کردن گل و چمن های چسپیده به زیره کفش است که باعث سنگینی بیش از حد کفش شده و در نتیجه بازیکن دو درد سر را با هم تجربه میکند اول اینکه باعث خستگی ساق های او میشود و دوم اینکه مدام باید گل های چسپیده به زیره کفش را جدا کند که باعث حواس پرتی بازیکن در طول بازی می شود.
حالا تصور کنید که دیگر در این نوع زمین ها هیچ گونه دردسری در این زمینه نداشته باشید ، گل و لای های جایی نرفتند و با همان قدرت در انتظار شما هستند این زیره کفش شماست که اجازه نزدیک شدن این گل و لای را به زیره کفش شما نمی دهند ، بله این یعنی anticlog فناوری جدید و انقلابی نایک برای این دردسر بزرگ.

کفش فوتبال نایک

کفش سمت راست مجهز به فناوری anticlog / کفش سمت چپ یک زیره معمولی از کفش نایک

این فناوری به اندازه ای پیشرفته هست که نیاز به پاس کردن چندین واحد فیزیک پیشرفته هست تا به نکات اولیه عملکرد این فناوری پی ببریم ، ولی بصورت خیلی ساده میتوان گفت که anticlog این اجازه را به گل و لای نمی دهد که کانون و مرکزی برای تجمع گل و لای بشود و مانند پلیس ضد شورش در همان ابتدا باعث پراکندگی حجم انبوه گل و ای میشوند ، وقتی پس از یک مدت طولانی بازی در این نوع زمین ها ندیدن اثری از هیچگونه گل در زیره کفش چیزی شبیه به شعبده بازی می ماند.

کفش فوتبال نایک

ظاهر زیره کفش نایک هایپرونوم فانتوم 2 مجهز به anticlog بعد از بازی

 

کفش فوتبال نایک
نایک برای رسیدن به این اختراع و فناوری چندین سال در مقاطع مختلف تحقیقات آزمایشگاهی و میدانی را در این زمینه انجام داده و چند بار هم بصورت آزمایشگاهی در سال های اخیر آن رادر کفش های خود استفاده نموده و حالا 6 ماهی است که بصورت رسمی از آن رونمایی شده است.
این فناوری باعث کارایی یکسان و عالی کفش همانند عملکرد کفش در زمین های خشک و معمولی میشود و دیگر زیره سنگین کفش مانعی برای شما نخواهد بود و براحتی میتوانید سرعت گرفته و تغییر مسیر بدهید.

کفش فوتبال نایک

کفش فوتبال نایک

توجه داشته باشید که کفش های مجهز به این فناوری دارای لوگوی شش گوشی هستند که معرف این فناوری است و در پشت پاشنه درج می شود و عبارت ANTI CLOG traction نیز در وسط این لوگو قرار دارد.

کفش فوتبال نایک

و این نکته را یکبار دیگر متذکر شویم که anti cclog فقط برای سه سری هایپرونوم ، مجیستا و تمپو ارایه شده و از مروکوریال فعلا خبری نیست.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *