کفش فوتبال آمبرو ولوسیتا

رونمایی آمبرو از نسخه سوم کفش فوتبال آمبرو velocita– انقلابی در رویه

آمبرو با رونمایی از نسخه سوم velocita ، یک کفش تقریبا معمولی را به کفشی تاپ و ممتاز تبدیل نموده که می توان از آن به عنوان سورپرایز هفته یاد نمود.
آمبرو ولوسیتا جزو سری کفش های سرعتی آمبرو محسوب می شود که برای سبکی و راحتی آن تمرکز خاصی شده است ، ولی این فقط در حد یک کفش سرعتی و معمول بازار بود و برای تبدیل شدن به کفشی خاص راه زیادی در پیش بود و حالا ما شاهد طی شدن این مسیر طولانی و رسیدن به دست نیافتنی ها توسط آمبرو هستیم.
چیزی که در نگاه اول هم به سادگی میتوان تغییر آن را مشاهده کرد رویه کفش است که به کلی عوض شده و این را می توانید از مقایسه با نسخه سابق این مدل کفش نیز درک نمود و اگر شما قبلا نسخه دوم ولوسیتا را ندیده باشید اصلا متوجه نمی شوید که این دو از یک خانواده هستند.

کفش فوتبال آمبرو ولوسیتا

رنگ سبز لیمویی نسخه دوم ولوسیتا و رنگ قرمز و سفید نسخه سوم ولوسیتا است.

در آمبرو ولوسیتا 2 ما با یک رویه نازک به همراه زبانه سنتی مواجه هستیم و در ولوسیتا 3 هم ساختار و هم زبانه بکلی عوض شده و به لطف ظاهری شفاف و شیشه ای هم تار و پود و ساختار کفش مشخص است و نیازی به تقلای ما برای توصیف ساختار کفش نیست.
در کل کفش از دو نوع الیاف ساخته شده که هر دو نیز با دو نوع رنگ مشخص است ، قسمت قرمز رنگ کفش نوعی الیاف کشباف است که قسمت بیشتر کفش یعنی از عقب کفش تا نرسیده به جلوی رویه کفش را تشکیل میدهد و قسمت سفید رنگ کفش که جلوی رویه کفش را شامل میشود.
قسمت قرمز رنگ کفش دارای الیافی آشناست که ما قبلا آن را در یقه ها کوتاه کفش مشاهده می کردیم که باعث قفل شدن پا در کفش می شد و حالا آمبرو در اقدامی جسورانه از این الیاف تا جلوی کفش استفاده نموده حس پوشیدن یک جوراب ضخیم و پویا را به شما منتقل می کند و بخوبی با شکل پای بازیکن خود را مطابقت می دهد.

کفش فوتبال آمبرو ولوسیتا

کفش فوتبال آمبرو ولوسیتا

کفش فوتبال آمبرو ولوسیتا
در داخل همین قسمت یاد شده از فومی نرم و منعطف استفاده شده تا هم راحتی لازم را برای پا فراهم کند و هم باعث ایستایی بهتر این قسمت و شل نبودنش شود.
اما با همه مزایای این قسمت خوش ساخت استفاده از آن در جلوی کفش بدلیل زیادی نرم و منعطف بودن آن توصیه نمیشود ، به همین دلیل آمبرو در این قسمت از یک لایه نازک مصنوعی به همراه منافذی استفاده شده که هم سبکی کفش را حفظ می کند و هم باعث درگیری بین توپ و کفش شده که کنترل توپ را بهتر می کند.
آمبرو حد فاصل و مرز تقاران این دو لایه را بوسیله دوخت هایی شبیه به بخیه به هم پیوند داده است.
همچنین آمبرو برا دوام و ایستایی میانه کفش از نواری سبز رنگ که حکم کمربند نگهدارنده کفش را دارد استفاده نموده تا بخوبی وظیفه خود را انجام دهد.
زیره کفش نسبت به نسخه قبلی تغییری نکرده و از همان ساختار بهره میبرد.

کفش فوتبال آمبرو ولوسیتا
مایکل آنتونیو بازیکن وستهم و تیم ملی انگلیس بازیکنی بود که بصورت رسمی از این کفش زیبا رونمایی کرد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *