راه اندازی بخش سفارشی سازی محصولات(کفش.لباس.دستکش) در فوتبال کالا برای اولین بار در ایران

همیشه از طرف ما انتظار شنیدن اخبار روز دنیای تجهیزات فوتبال و فوتسال را داشتید ، ولی این خبر کاملا متفاوت است و در مورد خود فوتبال کالا هست ، که البته خبری خوش برای کسانی هست که دوست دارند سفارششان بصوت کاملا شخصی سازی شده بدستشان برسد.

در راستای رضایت هر چه بیشتر مشتریان محترم ، فوتبال کالا اقدام به راه اندازی بخشی بعنوان سفارشی سازی محصول نموده که برای اولین بار در ایران پیاده سازی میشود و مربوط به سه دسته محصول اصلی سایت یعنی کفش فوتبال و فوتسال ، دستکش دروازه بانی و لباس باشگاهی میشود.

بخش سفارشی سازی در چه قسمتی هست؟

این بخش در زیر بخش انتخاب سایز محصولات نامبرده قرار دارد ، شما هر کفش فوتبال و فوتسال ، دستکش و لباس باشگاهی که باز می کنید در صورت امکان سفارشی سازی در زیر بخش انتخاب سایز می توانید این قسمت را مشاهده کنید.

نحوه کار با بخش سفارشی سازی محصولات

 

کفش فوتبال و فوتسال

در زیر بخش انتخاب سایز کفش  شما کادری مشکی را مشاهده می کنید که با عنوان سفارشی سازی شناخته میشود ، در زیر این بخش دو کادر را مشاهده می کنید کادر اول “افزودن نام دلخواه به لاتین” و کادر دوم “افزودن پرچم” .

افزودن نام دلخواه : در این قسمت شما می توانید عبارت دلخواهتان را که میتواند ترکیبی از حرف عد و یا یکی از این دو باشد را به زبان لاتین وارد کنید.

توجه: به محدودیت تعداد کارکتر  که در زیر کادر مربوطه مشخص است نیز توجه داشته باشید که با توجه به جنس کفش از 3 تا 5 کارکتر متغیر است.

افزودن پرچم دلخواه : در این قسمت شما میتوانید پرچم کشور دلخواهتان را نیز در کنار عبارت دلخواهتان بر روی کفش اضافه نمایید.

توجه : در صورت انتخاب پرچم دلخواه باید بخش نام دلخواه را نیز پر کنید ، ولی میتوانید فقط عبارت دلخواهتان را بدون درج پرچم داشته باشید.

قیمت هر بخش از سفارشی سازی در جلوی آن مشخص شده

مثال : MZ10  با پرجم ایران

دستکش دروازه بانی 

در بخش سفارشی سازی دستکش شما 3 قسمت را مشاهده می کنید

افزودن نام دلخواه : شما میتوانید عبارت لاتین دلخواهتان را بر روی قسمت ساعد دستکش داشته باشید( به محدودیت کارکتر توجه داشته باشید)

افزودن شماره دلخواه : شما در کنار نام دلخواه ، شماره دلخواهتان را نیز می توانید داشته باشید(به محدودیت شماره توجه داشته باشید)

توجه :بخش نام و شماره دلخواه با هم هستند و حتما باید با هم پر شوند.

افزودن پرچم دلخواه : در این قسمت شما می توانید پرچم کشور دلخواهتان را در کنار اسم و شماره دلخواهتان درج کنید.

توجه : در صورت انتخاب پرچم کشور دلخواه ، انتخاب بخش اسم و شمار دلخواه نیز الزامیست ولی می توانید فقط اسم و شماره را بدون انتخاب پرچم داشته باشید.

قیمت هر بخش از سفارشی سازی در جلوی آن مشخص شده

 

مثال : MZ1 با پرچم ایران

 

لباس باشگاهی 

در لباس باشگاهی شما شاهد دو  بخش برای سفارشی سازی هستید

افزودن اسم و شماره بازیکن دلخواه از لیست مورد نظر : در این بخش شما میتوانید از لیست مربوطه که در واقع منتخبی از بازیکنان معروف باشگاه مربوطه هستند ، اسم و شماره بازیکن مورد نظرتان را انتخاب کنید ، امکان انتخاب بازیکنی غیر از لیست وجود ندارد.

افزودن تگ های رسمی مربوط به باشگاه : در این بخش شما تگ ها و عناوینی که بر روی آستین چپ و راست لباس باشگاه را دارد انتخاب کنید ، مانند تگ قهرمانی باشگاه مربوطه در فصل قبل در لیگ داخلی یا لیگ اروپایی

توجه : در صورت انتخاب تگ عناوین باشگاه ، انتخاب اسم وشماره بازیکن دلخواه نیز الزامیست.

مثال : 11 NEYMAR تگ قهرمانی در لوشامپیونه فرانسه(بازوی راست)

 

نکات کلی قابل توجه :

*تمامی عبارت های سفارشی سازی با پیشرفته ترین و بروز ترین دستگاه های چاپ و دوخت عبارت بر روی لباس و کفش و دستکش انجام میشود که کمترین مشکلی را برای کفش بوجود نمی آورد.

*در صورت سفارشی سازی محصول حدود 7 روز کاری به مدت زمان ارسال سفارش شما افزوده میشود ، یعنی در حالت عادی که 12 روز کاری مرسوله بدست شما خواهد رسید در حالت سفارشی سازی 12 + 7 روز کاری بطول می انجامد.

 

از این بخش لذت ببرید….

 

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *