رونمایی آدیداس از نسخه جدید کفش فوتبال سری کوپا با عنوان SENSE

بعد از مدتی نه چندان کوتاه آدیداس کفش فوتبال سری COPA را با ساختاری کاملا تغییر یافته دیروز روانه بازار نمود که عنوان SENSE را روی آن گذاشته که برازنده این کفش زیبا و با اصالت هست و بخوبی هدف اصلی کفش یعنی حس لمس طبیعی توپ را معرفی نموده.

ADIDAS COPA

در نسخه قبلی با فناوری کاملا پیشرفته آدیداس بدون هیچ دوخت و دوزی روی کفش را پله پله کرده بود تا بازیکن بخوبی توپ را روی ساختار نرم چرم کنترل کند، در سری جدید این کفش فوتبال شاهد این هستیم که این برجستگی ها خیلی بهتر و آناتومیک تر طراحی شده اند و یک پله از طراحی نسخه قبلی خود کارایی بالاتری دارند.

برجستگی ها مواج و هدفمند طراحی شده و پف روی کفش خوابیده تر و نازک تر شده است.

ADIDAS COPA

در این مطلب به جزییات فنی کفش نمی پردازیم و آن را به یک مقاله ای جداگانه محول می کنیم و در این مطلب به ذکر موارد کلی بسنده می کنیم.

اولین رنگ ین سری جدید رویه ای کاملا مشکی و براق با زیره ای طلایی رنگ و چشم نواز هست که مانند کفش یک پادشاه به پا می درخشد.

در طراحی رویه کفش از آناتومی روی پای انسان الهام گرفته شده تا موقع لمس و کنترل توپ بازیکن بهترین حالت ممکن را تجربه کند و به کمک قسمت کشباف رویه و یقه کفش بهترین حس پوشید یک کفش نرم را تجربه کند.

ADIDAS COPA

زیره کفش نیز اگرچه به نسخه قبلی خود وفادار مانده ولی باز هم شاهد تغییراتی بخصوص در قسمت میانی زیره جهت بهبود کارایی آن در خصوص چرخش و قدرت مانور بازیکن هستیم.

اگر بدنبال یک کفش با رویه ای چرمی جهت تجربه یک حس کم نظیر از لمس توپ هستید سری کوپا میتواند یک از گزینه های اصلی شما باشد.

مشاهده و خرید کفش فوتبال سری کوپا

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *