رونمایی آدیداس از لباس فوتبال اول بانوان آلمان ، اسپانیا و سوئد ویژه جام جهانی 2019

جام جهانی فوتبال بانوان 2019 با کمترین حاشیه و سر و صدا در قیاس با جام جهانی فوتبال آقایان به میزبانی فرانسه از 7 جون تا 7 جولای استارت و به پایان خواهد رسید.
آدیداس اولین پیشگام رونمایی از لباس اول تیم های حاضر در این تورنومنت برای سه تیم آلمان ، اسپانیا و سوئد هست که دیروز از لباس اول این سه تیم رونمایی نمود.
به مانند تورنومنت آقایان آدیداس طرحی تقریبا یک شکل از لحاظ تم را برای این سه تیم طراحی نموده ولی با این وجود هر لباس طرح خاص خود را دارد که در ادامه بصورت مختصر به آن خواهیم پرداخت.

لباس فوتبال اول بانوان آلمان

adidas women footbal kit
طرح و ایده اصلی لباس بانوان آلمان از لباس سال 1989 این تیم الهام گرفته شده که در آن سال عنوان قهرمانی جام ملت های بانوان اروپا را بدست اوردند که در قالب یک طرح مدرن و شبیه به یک طرح گرافیکی دیجیتالی طراحی شده که جذابیت خاصی به این لباس داده.

adidas women footbal kit
لباس دوم تیم ملی آلمان نیز رونمایی شده که در واقع یک لباس کاتالوگی آدیداس هست که طرحی خاص برای آن در نظر گرفته نشده و البته زیبایی خود را دارد.

لباس فوتبال اول بانوان اسپانیا

adidas women footbal kit
لباس اول تیم ملی بانوان اسپانیا در واقع طرحی برگرفته از لباس آقایان اسپانیا هست که همانند سایر تیم ها طرحی دیجیتالی به آن داده شده تا این تیم با قدرت هر چه بیشتر همانند تیم آقایان راهی فرانسه شوند.

لباس فوتبال بانوان سوئد

adidas women footbal kit
لباس فوتبال سوئد نیز همانند اسپانیا از طرح لباس آقایان گرفته شده با رنگ و لعابی زیباتر و مدرنتر.
چیزی که در طراحی این لباس بخوبی بچشم می آید استفاده از تصاویر چهره زنان تاریخ ساز سوئد در دل شماره پشت پیراهن ها هست که زیبایی دوچندان به لباس داده هست.


نکته جالب توجه همکاری آدیداس و فدراسیون سوئد برای برگزاری یک نظرسنجی برای انتخاب بازیکنی هست که قرار هست شماره 8 تیم ملی را بپوشد و نتیجه ان در 6/4/2019 در بازی دوستانه بین آلمان و سوئد اعلام خواهد شد.

 

مشاهده و خرید البسه باشگاه و ملی بانوان

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *