رونمایی آدیداس از بسته خاص کفش فوتبال با عنوان predstrike

آدیداس پردیتور یکی از قدیمی ترین سری کفش های فوتبالی دنیاست که امسال تولد 30 سالگی خود را جشن گرفت و به همین مناسبت آدیداس نسخه ای خاص از پردیتور یا عنوان predator30  را عرضه نمود.

ولی آدیداس به همین حرکت بسنده نکرد و بتازگی از بسته ای جدید رونمایی نموده با عنوان Predstrike که در آن شاهد تغییراتی در خود کفش نسخه اصلی و بروز آن نیز هستیم.

adidas predator

در این بسته که کاملا به رنگ قرمز سولار هست، شاهد یک نسخه کلاسیک از پردیتور با زبانه معروف آن هستیم که با یک کش متصل به زیر کفش جا میرود.

و همچنین دو نسخه بدون بند و بند دار نسخه استاندارد پردیتور.

adidas predator

چیزی که جلب توجه می کند پترن یا الگوی روی کفش هست که کاملا تغییر کرده و گویا همین الگوی روی کفش که قبلا بشکل خارهای ریز و کنار هم بودند به شکل شیارهایی عمیق برجسته یا تورفته طراحی شده اند.

adidas predator

زیره کفش نیز کاملا متحول شده و جای خود را به طراحی جدید و کاملا متفاوت داده، در زیره قبلی میخ هایی بشکل الماس یا نوک پیکان بود و وسط کفش خالی، ولی در زیره جدید کاملا یکدست طراحی شده و میخ ها اصلا فرم تیزی ندارند و حرکت و فرمش خیلی نرم و قوسی شکل هست.

adidas predator

تفاوت دیگری که دیده میشود حذف نسخه ساق بلند هست و فقط یک نسخه ساق کوتاه کشباف عرضه شده.

در این بسته بیشتر از اینکه شاهد یک بسته معمول باشیم بیشتر شاهد فیس لیفت سری پردیتور بودیم.

البته باز باید منتظر موند تا ببینیم بصورت کلی این تغییرات تا کجا پیش میرود و همین تغییرات شکل دهنده نسل بعدی هستند یا خیر.

مشاهده و خرید کفش فوتبال آدیداس پردیتور

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *