کفش فوتسال آدیداس

رونمایی آدیداس از مجموعه جدید تانگو ، تجربه سطحی حرفه ای از فوتبال خیابانی و سالنی

امروز آدیداس در اقدامی غافلگیرانه از مجموعه جدید خود با عنوان tango رونمایی نمود ، در این مجموعه از کفش های فوتبال خبری نبود و همگی مخصوص سالن و فوتبال خیابانی هستند ، ولی همه مدل کفش ها میراث دار برادر بزرگتر خود در کفش های مخصوص چمن بودند ، کفش هایی که هیچوقت نمونه فوتسالی آنها را شاهد نبودیم و که حالا فوتسالیست ها میتوانند از این مجموعه کم نظیر نیز بهره ببرند سردسته آنها ادیداس ایس 17+ بود .
تا چند سال پیش فوتبال خیابانی آنطور که باید به آن پرداخته نمیشد و حالا ما شاهد استقبال بی نظیر بخصوص جوانان از این سبک بازی جدید و جذاب هستیم و قسمتی از این استقبال را باید مدیون پرداختن جدی برندهایی مانند آدیداس و به خصوص نایک باشیم که تورنومنت های مختلفی را در این زمینه برگزار نمودند تا این سبک فوتبال که خود نوعی فرهنگ خیابانی نیز هست را بخوبی جا بیاندازند.
Adidas ace tango 17+ purecontrol , Adidas copa tango 17.1 , Adidas x tango 16+ pure chaose سه مدل کفشی هستند که این مجموعه زیبا را تشکیل میدهند که هم مخصوص بازی بر روی سطوح سخت و ناهموار مانند آسفالت است هم مخصوص سالن می باشد.

آدیداس ایس تانگو 17+

کفش فوتسال آدیداس

کفش فوتسال آدیداس

آدیداس کوپا تانگو 17.1

کفش فوتسال آدیداس

کفش فوتسال آدیداس

آدیداس ایکس تانگو 16+

کفش فوتسال ادیداس

کفش فوتسال ادیداس

 

Dean lokes معاون ارشد محصولات فوتبالی آدیداس :
ما برای اولین بار در یک مجموعه کفش از استادیوم به سالن و خیابان هم رسیده ایم تا همه بازیکنان به هر سبک بازی از محصولات ما لذت ببرند.
همیشه در مجموعه کفش های فوتسال فقدان کفش های بدون بند محسوس بود ، بخصوص آدیداس که چند مدل کفش از ایس و ایکس را بدون بند ارایه کرده بود ولی برای فوتسالیست ها این مزیت را قایل نشده بود و تانگو این ارمغان را برای سالنی و خیابان باز ها آورد.
هر سه مدل کفش در ساختار رویه خود کپی نمونه مخصوص چمن خود هستند و زیره ان نیز با هنرمندی تمام طوری طراحی شده که علاوه بر سالن و خیابان در چمن مصنوعی نیز میتوان استفاده نمود.
قیمت فعلی این سه مدل کفش در حال حاضر تقریبا 180 یورو است و تب بازار که بخوابد حتما با افت قیمت خوبی مواجه خواهیم بود تا فوتسالیست های ایرانی نیز از این مجموعه بی نظیر بهره مند شوند.

نظر شما درباره این مجموعه بی نظیر چیست؟ آیا شما هم علاقمند به داشتن کفش فوتسال بدون بند هستید؟

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *