کفش فوتبال

وقتی یک عاشق 11 هزار کیلومتر را برای رسیدن به یک کفش فوتبال طی میکند

تصور کنید بیش از 11 هزار کیلومتر را برای بدست آوردن یک کفش فوتبال طی کنید و هیچ تضمینی هم برای بدست آوردن آن نباشد ، شما اسم این کار را چه میگذارید دیوانگی یا عشق ؟
این سرگذشت گاوین بریستول gavin bristol کلکسیونر کفش های محدود ارایه شده فوتبال است ، گاوین در لندن زندگی می کند و در یک شرکت حمل و نقل لوازم مشغول بکار است.
پس تصور نکنید که گاوین یک مرد پولدار و مرفه است که از روی شکم سیری دست به جمع آوری این کفش ها میزند بلکه او نیمی از حقوق ماهیانه خود را و در بعضی موارد کل حقوقش را برای خریدن یک کفش هزینه میکند ، سری به خانه گاوین زدیم و در نگاه کلی ویترین یا جایگاهی خاص برای کفش های خریداری شده اش را ندیدیم ، بله او تمام کفش هایش را در اتاقی مخصوص و پنهان نگه داری میکند ، گاوین میگوید من کفش هایم را با هیچ چیز دیگری در دنیا عوض نمی کنم.
زمانی که از گاوین خواستیم تا یکی از مدل کفش هایش را نشانمان دهد چند تا از مدل کفش های محدود مانند cr7 را برایمان آورد ، وقتی گاوین کفش را از داخل جعبه یا کیسه مخصوصش بیرون میاورد انگار که کودک تازه متولد شده اش را میخواست به ما نشان دهد و با مراقبت تمام آن را روی میز گذاشت ، این عکش العمل گاوین واقعا ما را به این نکته رساند که گاوین یک عاشق است و بس.

b265e1df2cc9
گاوین مدل کفش فوتبال آدیداس مسی 10/10 را نشان ما داد و با افتخار از بدست آوردن آن که 100جفت ارایه شده بود صحبت میکرد ، میگفت که لحظه بدست اوردن کفش را هیچوقت فراموش نمیکنم زیرا لحظات نابی را تجربه کردم ، مانند کسی که پس از سالها عشقش را می بیند. عجیب ترین خاطره گاوین نیز بر میگردد به ارایه بدون اطلاع قبلی آدیداس مسی 10/10 که دوستان گاوین به او خبر داده بودند که قرار است در نیویورک ارایه شود و گاوین باید کلکسیون خود را کامل میکرد و او سفری 7000 مایلی را به جان خرید و خودش را دو روز قبل از فروش این سری محدود به نیویورک رساند بدون اینکه هیچگونه تضمینی برای بدست اوردن آن باشد
گاوین فقط با یک کیف دستی راهی نیویورک شد و انگار میخواست مغازه سر خیابان خرید کند و با سرعت هر چه تمام خود را به نیویورک رساند و بدون وقفه به پرس جو در خصوص محل رونمایی و انتشار مسی 10/10 میگشت ، گاوین فقط یک روز فرصت داشت تا به کفش آرزوهایش دست یابد.

کفش فوتبال

نسخه شصتم از 100 جفت کفش آدیداس مسی 10/10

او تونست با چند کلکسیونر کفش آشنا شود ولی آنها هم همانند گاوین بدنبال محل رونمایی کفش بودند ، بله آدیداس طرح و نقشه خاصی داشت تا فقط عاشقان این مدل کفش بتوانند محل رونمایی را پیدا کنند ، به گاوین خبر داده شد که فقط 100 جفت از این کفش تولید شده و این اراده گاوین را مصمم تر کرد.
ضرب المثل جوینده یابنده است را گاوین صرف کرد ، پس از کندوکاو 24 ساعته شهر ، تجمعی کوچک در مقابل فروشگاه بسته یکی از شعبات آدیداس توجه گاوین را به خود جلب کرد ، بله گاوین بالاخره توانست به گنج نهان خود برسد و قرار بود که فردای آن روز ساعت 6 صبح فروش رسمی 10 جفت از آدیداس مسی 10/10 در آن شعبه صورت پذیرد ، مالک فروشگاه که این تجمع را دید پس از پرس جو به آن چند نفر از جمله گاوین قول داد که یکی از ای نجفت کفش ها برای آنها کنار گذاشته خواهد شد.

کفش فوتبال
فردا گاوین به معشوقه خود رسید و ان را بغل کرد ، شما اسم این کار را چه میگذارید من که جز عشق و فداکاری چیز دیگری را نمیتوانم توجیه کار گاوین بدانم.
به لندن بر می گردیم و با گاوین همراه میشویم ، در ویترین گاوین چند جفت کفش بودند که کمتر از انگشت یک دست در دنیا وجود داشت ، آدیداس مسی و نایک مرکوریال cr7 با امضای این دو بازیکن و نایک مرکوریال ویپر از جنس کربن ، سه مدل کفش مورد علاقه گاوین بودند که نمونه آنها را افراد محدودی در دنیا در اختیار دارند.
گاوین میگفت تا قبل از این من اصلا دوست نداشتم که کفش هایم را به کسی نشان بدهم ولی حالا تصمیم گرفته در حساب اینستاگرامی خود آنها را به نمایش بگذارم تا دیگرا نیز از دین این کفش ها لذت ببرند.

کفش فوتبال

کفش فوتبال

گاوین برنامت برای آینده چیه ؟
من شاهکار های زیادی رو داخل مجموعه ام دارم ولی هنوز هم شاهکار هایی هستند که من نتونستم اونا رو بدست بیارم و تمام تلاشم اینه که بتونم اون کفش ها رو هم از صاحبشون بخرم و به مجموعه ام اضافه کنم.
گاوین هیچوقت این کار رو برای پول انجام نداده و یک عشق عجیب و ناب باعث این کار زیبا شده ، خوش بحال کفش هایی که تو مجموعه گاوین هستند و من رو یاد انیمیشن داستان اسباب بازی ها میندازه که شخصیتای اسباب بازی چقدر خوشحال بودند که پسره باهاشون بازی میکنه.
شما نظرتون در مورد گاوین و کار زیباش چیه ؟

3 پاسخ ها
  • ziarati
   ziarati می گوید:

   سلام نیمای عزیز
   این ادرس صفحه اینستاگرام مربوطه هست ، البته صفحه شخصیشون نیست.
   @magnificentmercurial

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *