کفش فوتبال نیوبالانس ویسارو

رونمایی از طرح جدید کفش فوتبال نیوبالانس سری ویسارو با الهام از رنگ بدن قورباغه

کفش های فوتبال نیوبالانس همیشه دارای طرح و رنگی زیبا و جذاب بوده اند و این نشان دهنده داشتن تیمی خلاق و ایده پرداز در پشت صحنه طراحی کفش فوتبال نیوبالانس است.
سری ویسارو توسط نیوبالانس برای بازیکنان فرصت ساز طراحی شده که کافیست به اندازه رد شدن توپ از خط دروازه به آنها مهلت بدهید تا کار حریف را تمام کنند ، حالا این برند در سری ویسارو با الهام از طرح و رنگ یک نوع قورباغه سمی و کشنده با عنوان dart frog که حتی از مار کبری نیز میزان تولید و کشندگی سمش بیشتر است ، رنگ و لعابی شبیه به این قورباغه به کفش جدید خود داده تا میزان کشندگی این بازیکنان را بیشتر به رخ بکشد.

کفش فوتبال نیوبالانس ویسارو

کفش فوتبال نیوبالانس ویسارو

رنگ آبی با لکه های متراکم مشکی طرح کلی و زیبای تشکیل دهنده این سری محدود هستند و انگار که پاهایتان را داخل شکم یک قورباغه جا کرده اید ، کفشی با ظاهری ساده اما چشم نواز.
اولین بازیکنی که این کفش را پوشید مروان فلینی در بازی حساس مقابل لیورپول بود که همیشه از سری ویسارو به عنوان اسپانسر شخصی خود استفاده میکند.
جدای از طرح و رنگ جدید ویسارو خود کفش از لحاض فنی دارای انعطاف و راحتی فوق العاده ای در رویه کفش است که به لطف فناوری vari-zone ایجاد شده و همچنین موقع استفاده از این کفش شما میتوانید تجربه جدیدی از کنترل و لمس توپ را حس کنید.

کفش فوتبال نیوبالانس ویسارو
سبکی و کمک به افزایش سرعت انفجاری بازیکن از دیگر خصایص مهم این سری کفش است.
نظر شما در مورد این طرح جدید نیوبالانس ویسارو چیست؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *