کفش فوتبال پوما اوو اسپید

معرفی و بررسی کفش فوتبال پوما اوو اسپید 1.4

سری کفش فوتبال پوما اوو اسپید مخصوص بازیکنان با سرعت بالا و خط حمله است که با سرعت و تکنیک خود مدافعین را در گرد و خاک خود محو می کنند.
Evospeed 1.4 یکی از جدید ترین های این سری از کفش های فوتبال پوما است که دارای فناوری های متعددی در کمک به پیاده نمودن آن چیزی است که در ذهن مهاجمین تشنه میگذرد.

رویه تمام مصنوعی بسیار سبک با ایستایی و ثبات بالا

جنس اصلی بدنه کفش از یک لایه مصنوعی یکپارچه است که دو ویژگی مهم را توامان با هم دارد سبکی و ایستایی.
این رویه مصنوعی دارای انعطاف و نرمی خیلی خوبی است که در شکل پذیری و لمس توپ به شما کمک خواهد کرد حتی در شرایط بارانی.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید
پوما جهت درگیری بهتر بین توپ و کفش از الگویی شبیه به چهارخانه های متعدد در رویه استفاده نموده و داخل این چهار خانه ها نیز طرحی برجسته مشاهده میشود که پوما با عنوان griptex نام برده تا بهترین حالت اصطکاک بین توپ و کفش پیش آمده و کنترل بهتر توپ را شاهد باشیم.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید
پوما برای ایستایی این لایه نازک وسبک از چارچوب و استخوان بندی با عنوان speed frame استفاده نموده تا باعث ایستایی و حفظ فرم کفش شود و همچنین موقع پیچش و تغییر مسیر بخوبی از پای بازیکن حمایت کند.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید
پوما برای حمایت بهتر از قسمت پاشنه پا و راحتی این قسمت از یک اسکلت بیرونی به عنوان حمایت کننده پاشنه استفاده نموده که شکل آن در عقب کفش مشخص است ، از دیگر مزایای این پاشنه بیرونی پا قفل و فیت شدن بهتر پا در داخل کفش است.

ترکیب عالی بین قدرت مانور بالا و سرعت انفجاری

در زیره کفش از ماده عالی pebax استفاده شده که باعث انعطاف پذیری عالی زیره میشود و هنگام دویدن باعث خم شدن طبیعی زیره همانند کف پا میشود.
از دیگر فناوری های بکار رفته در زیره speed track است که باعث افزایش کیفیت سرعت انفجاری بازیکن موقع استارت زدن خواهد شد ، اسپید ترک تعادلی خوب را بین ایستایی در میانه زیره کفش و انعطاف در جلوی کفش برقرار می کند.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید
فناوری duoflex نیز در جلوی زیره کفش بکار رفته که در شکل خطوطی تو رفته مشاهده میکنید تا انعطافی طبیعی را به این قسمت از زیره داده و موقع دویدن بازیکن بهترین حالت یک انعطاف طبیعی را تجربه کند.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید
میخ های کفش بصورت ترکیبی از میخ های مخروطی و تیغه ای هست تا در هر دو زمینه قدرت مانور جهت چرخش و هم سرعت انفجاری رو به جلو به بازیکن کمک کند.

 

کفش فوتبال پوما

خرید کفش فوتبال پوما اوو اسپید 1.4

کفش فوتبال پوما

خرید کفش فوتبال پوما اوو اسپید 1.4

کفش فوتبال پوما

خرید کفش فوتبال پوما اوو اسپید 1.4

وزن کفش 205 گرم است که برای یک کفش سرعتی واقعا یک ایده آل محسوب میشود و موقع پوشیدن اوو اسپید 1.4 انگار یک پوسته را به پا می کنید که دارای قوام و ایستایی بالا است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *