کفش فوتبال

10 کفش فوتبال برتر 2016 از نظر فوتبال کالا ( قسمت اول)

در سالی که گذشت دنیای تجهیزات فوتبال فراز و نشیب های زیادی را به خود دید و در زمینه کفش فوتبال نیز مدل های جدیدی ارایه شده که با خود فناوری های جدیدی را معرفی نمودند ، حالا که سال 2016 به پایان رسیده و وارد سال 2017 شده ایم این تغییر سال را بهانه خوبی دیدیم که به معرفی گلچینی از کفش های فوتبال برتر ارایه شده در این سال بپردازیم و 10 کفش برتر سال را معرفی کنیم ، پس با ما همراه باشید با قسمت اول این مجموعه.

10- PUMA evoTOUCH SE

کفش فوتبال پوما
پوما در سال 2016 همه را با ارایه سری جدید و ساقدار اوو تاچ غافلگیر کرد ، با ارایه این کفش زیبا و کارا چند فناوری و قابلیت نیز وارد دنیای کفش های فوتبال پوما شد که مهمترین آن ساق کفش بود که تا قبل از آن فقط نایک و آدیداس از آن استفاده میکردند.

کفش فوتبال پوما

کفش فوتبال پوما

رویه تمام چرم گوساله و یکدست حتی بدون یک خط دوخت به همراه زبانه و یقه متصل و جورابی شکل که با عنوان evoknit شناخته میشود ، باعث تجربه ای منحصربفرد از فیت شدن و حس لمس طبیعی را به بازیکن میدهد.

9- ‘Nike ‘What the Mercurial

کفش فوتبال نایک مرکوریال
مدل “مرکوریال چیست” را میتوان پیشینه تمام مدل های محدود ارایه شده مرکوریال دانست که مانند یک دفترچه خاطرات مصور مدل به مدل سری کفش های محدود این مدل کفش را بررسی میکند.

کفش فوتبال نایک مرکوریال
ما این مدل کفش را نه بخاطر فناوری بلکه بخاطر طراحی منحصر بفردش انتخاب نمودیم ، طراحی مبتکرانه و ایده بسیار جالب پشت این طراحی ما را واداشت که این مدل کفش را که تنها 3000 جفت در دنیا عرضه شده را در لیست 10 تایی خود قرار بدهیم.

8- Umbro UX Accuro

کفش فوتبال آمبرو
لیست ما یک سورپرایز ویژه دارد و آن مدلی تحسین برانگیز از سری جدید UX برند آمبرو با عنوان ACCURO است ، این مدل کفش در دو کلمه خلاصه میشود راحتی و کنترل .

کفش فوتبال آمبرو

کفش فوتبال آمبرو

جلوی کفش بشکل عجیبی بوسیله اشکالی برجسته و بالا آمده مجهز شده تا بازیکن یک کنترل بی نقص را تجربه کند و در شوت زدن نیز نهایت دقت خود را بکار بگیرد.
استفاده از یک ساختار بسیار نرم در داخل کفش نیز راحتی وصف ناپذیر را برای شما به ارمغان می آورد.

7- Nike Tiempo Legend 6 Pirlo

کفش فوتبال نایک تمپو
نایک تمپو لجند 6 به معنای واقعی یک شاهزاده در میان کفش های دیگر محسوب میشود چه از لحاظ طراحی و فناوری و چه از لحاظ بازیکنان تاپ و شاخصی که از این مدل کفش زیبا و قدیمی استفاده می کنند.

کفش فوتبال نایک تمپو
آندرا پیرلو تک تیرانداز سابق ایتالیا از طرفداران خاص تمپو لجند است و نایک نیز به افتخارش کفشی سفارشی را برای این بازیکن طراحی نمود که گوشه گوشه آن برای پیرلو تداعی کننده خاطرات دوران کودکی این بازیکن است از شیطنت های کودکی تا جست و گریخت های میان تاکستان های انگور قرمز.

6- nike magista obra 2

کفش فوتبال نایک مجیستا

کفش فوتبال نایک مجیستا

مجیستا اوبرا 2 آنقدر نایک بر روی آن دقیق کار کرده که تصور کامل تر شدن آن سخت است ، از یقه اصلاح شده تا رویه کاملا علمی طراحی شده و زیره بسیار سبک همگی جزیی از خصوصیت های شاهکار جدید نایک است که در سال 2016 دنیای کفش را تکان داد.

ادامه دارد …

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *