کفش فوتبال ادیداس

5 کفش فوتبال پیشنهادی فوتبال کالا از برند آدیداس – کلاس اقتصادی

در هنگام خرید کفش فوتبال شما گزینه های زیادی را پیش رو دارید ولی همه گزینه های به دلایل مختلف قابل انتخاب نیستند ، سلیقه شخصی ، عدم تناسب با بازی شما ، قیمت ، در دسترس بودن و … همگی ممکن است از دلایل شما برای انصراف از انتخاب و خرید یک مدل کفش فوتبال باشد.
قیمت بالا عمدتا باعث خط خوردن خیلی از کفش های فوتبال میشود و شما مجبورید سراغ کفش هایی بروید که متناسب با بودجه شما باشند ، نظرتان در خصوص یک لیست با قیمت های مناسب و ارزان چیست؟ در این مقاله سعی ما بر اینست که چنین لیستی را تهیه کنیم تا شما هم که محدودیت مالی دارید نیز بتوانید تا حد امکان کفشی متناسب با سبک بازی اتان داشته باشید ، البته در این مقاله صرفا به برند آدیداس پرداخته و در آینده چنین لیستی را برای سایر برندها مانند نایک و پوما نیز خواهیم داشت.
در این لیست ما علاوه بر لحاظ کردن فاکتور اصلی یعنی قیمت ، عوامل دیگری چون کفش های متنوع بر اساس سبک بازی را نیز در لیستمان بگنجانیم.
قیمت کفش های فوتبال در ایران متاسفانه خیلی بالاتر از آنچیزی است که در قیمت واقعی خود در سطح دنیاست حتی با احتساب ارزش ریال در مقابل دلار و ما مجبوریم ملاکمان را قیمت داخلی کفش ها هر چند بالا بگذاریم چون شما گزینه دیگری در دسترس ندارید ، متاسفانه بازار کفش و سایر تجهیزات فوتبال در ایران دارای تنوع بسیار کمی هستند و عمدتا به محصولات دو برند اصلی نایک و ادیداس خلاصه میشوند ، در صورتی که در سایر برندها کفش های با امکانات خیلی خوب و با قیمتی خیلی مناسب تر نیز یافت میشود که متاسفانه در ایران اگر نگوییم اصلا ولی بندرت پیدا میشود ، این دو مشکل اصلی شاید لیست ما را دچار تغییراتی کند ولی با این وجود ما سعی کرده ایم که لیستی مناسب که همه موارد را در خود داشته باشد را تهیه کنیم.
در تهیه این لیست پیشنهادی سعی ما بر این بوده که قیمت از 500 هزار تومان بالاتر نرود و این حداکثر قیمت باشد ولی ممکن است فروشگاهی به هر دلیلی قیمت را بالاتر ارایه دهد ، ملاک ما متوسط قیمت فروشگاه های فیزیکی و آنلاین هست.

Adidas ace 15.1 FG/AG

کفش فوتبال ادیداس
این مدل کفش از برند آدیداس علی رغم مدت طولانی از اریه آن هنوز هم دارای محبوبیت خاصی هست ، دو چیز در این مدل کفش جلب توجه می کند ، اول رویه و بعد زیره کفش.
رویه
آدیداس جهت کنترل و تسلط عالی بازیکن بر روی توپ از دو ترفند و فناوری استفاده نموده است اول استفاده از یک الگوی مشبک شبیه به تار عنکبوت که کل رویه و کناره های کفش را پوشانده و دوم استفاده از نقطه هایی ریز و برجسته بر روی این الگو جهت درگیری بهتر کفش با توپ و در نتیجه کنترل خوب بر روی توپ.

کفش فوتبال ادیداس
زیره
نکته دوم زیره کفش است که کفش را برای استفاده در دو سطح چمن مصنوعی و طبیعی مناسب نموده است و علاوه بر قیمت مناسب کفش باعث صرفه جویی در پول شما جهت خرید کفش برای دو نوع چمن نیز میشود.

کفش فوتبال ادیداس
الگوی پیاده شده در زیره کفش باعث ایستایی و حفظ عالی تعادل بازیکن در زمین هنگام سرعت گرفتن و تغییر مسیر های ناگهانی میشود.
بازیکنان میانه زمین مانند هافبک ها و سایر پست ها نیز حتی دروازه بانان ایس 15.1 را میتوانند جزو لیست منتخب خود قرار بدهند.

Adidas x 15.1 FG/AG

کفش فوتبال ادیداس
آدیداس ایکس 15.1 کفشی ایده آل برای راحتی و فیت شدن است ، رویه و بدنه نازک و مصنوعی این کفش به لمس بهتر توپ کمک زیادی میکند.
دوران یقه و زبانه کفش با استفاده از الیافی کشباف بسیار منعطف و پویا شده که براحتی دور مچ و رویه پا را می پوشاند و باعث فیت شدن کفش با پا خواهد شد.

کفش فوتبال ادیداس
وزن سبک و زیره دوکابره کفش برای چمن مصنوعی و طبیعی از دیگر مزایای این کفش زیبا هستند.
بازیکنان جلوی زمین مانند هافبک های نفوذی و مهاجمین این مدل کفش مناسب آنهاست.

Adidas nitrocharge 1.0

کفش فوتبال ادیداس
آدیداس نیتروشارژ 1.0 اگر چه یک مدل قدیمی محسوب میشود ولی از لحاظ کارایی همیشه میتواند یک گزینه خوب محسوب شود ، تمرکز اصلی آدیداس در این مدل کفش استفاده بهینه از انرژی و توان بازیکن است بصورتی که بازیکن از کمترین ذخیره انرژی خود بهترین نتیجه را کسب کند.

کفش فوتبال ادیداس
تعادل بین ایستایی و انعطاف خوب در رویه و استفاده از فناوری energy plus در زیره کفش جهت استفاده بهینه از توان بازیکنان که در طرح خاص جلوی زیره کفش مشخص است از دیگر مزایای نیتروشارژ 1.0 است.
این کفش میتواند مناسب بازیکنان عقب و میانه زمین باشد.

Adidas predator instinct

کفش فوتبال ادیداس
کنترل و تسلط را میتوان چکیده پردیتور اینستینکت دانست که آدیداس با ابزار های مختلف خواسته به آن برسد ، این را میتوان از الگوی زیگزاگی و برجسته پیاده شده بر روی کفش حدس زد که براحتی باعث گیر کردن توپ بر روی کفش میشود.
کنترل خوب بر روی توپ هنگام دریبلینگ و حمل توپ در حرکت و زدن شوت و پاس های دقیق از مزایای این کفش با ظاهری زیباست.

کفش فوتبال ادیداس
رویه بسیار نرم و منعطف از جنس الیاف مصنوعی ، فناوری traxion 2.0 در زیره و میخ های کفش که باعث نهایت استفاده از کشش و سرعت بازیکن در هنگام سرعت خواهد شد ، همگی جزیی از قابلیت های این مدل کفش است.
این مدل کفش مناسب بازیکنان میانه زمین و همچنین تمام بازیکنانی است که دوس دارند در دقت کنترل و شوتزنی یک سر و گردن از دیگران بالاتر باشند.

Adidas messi 15.2

کفش فوتبال ادیداس
و آخرین مدل کفش پیشنهادی ما آدیداس مسی 15.2 هست که علی رغم اسم سنگینی که بر روی آن است به عنوان یک کفش میان رده محسوب میشود زیرا جزو اولین کفش های سری آدیداس مسی است و بعد از آن در چندین نسخه بروزرسانی شده.
استفاده از الیافی شبه چرم که در نرمی و انعطاف تقلید خوبی از چرم طبیعی نموده است به همراه الگوی برجسته شبیه به کنده کاری هنرمندان قلم زنی که در چسبندگی رویه و کناره کمک می کند از رویه کفش یک سلاح عالی ساخته است.

کفش فوتبال ادیداس
پاشنه کفش بوسیله فریمی با شکلی خاص که شما از بند کفش تا پاشنه آن را مشاهده می کنید محافظت میشود تا قوام و ایستایی کفش را حفظ کند.
به زیره کفش که نگاه کنید شما بدنه کفش را می بینید که کاملا در زیره جا خوش کرده و این باعث فیت شدن و بسته شدن عالی بر روی پا خواهد شد ، که مانند یک قنداق پا شما را احاطه می کند.

کفش فوتبال ادیداس
ساختار میخ کفش نیز مناسب سرعت گرفتن و چنگ زدن به سطح زمین است.
مسی 15.2 مناسب بازیکنان سرعتی و جلو است تا به قدرت تمام کنندگی انها کمک کند.

 

این نکته را توجه داشته باشید که تصاویر گذاشته شده در این مقاله فقط به عنوان نمونه می باشد و تنوع رنگی هر مدل کفش بسیار بالاست و مهم مدل کفش است که شما باید به آن توجه داشته باشید.

امیدواریم از لیست پیشنهادی ما بتوانید استفاده نموده و مدل کفش ها را نیز که کمی قدیمی شده را براحتی پیدا کنید ، اگر مدل کفشی با رنج قیمتی مناسب را می شناسید که از لیست ما جا ماند حتما در بخش نظرات به دوستانتان معرفی کنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *