کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0

معرفی و بررسی کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2

برند نیوبالانس چند سالی است که در زمینه تولید تجهیزات فوتبالی نیز حضوری فعال و موفق داشته و در طول این مدت کوتاه توانسته مخاطبین خوبی را جذب کند ، به همین دلیل در این مقاله به بررسی یکی از مدل های جدید کفش فوتبال از سری موفق furon خواهیم پرداخت.
پس از ارایه بسیار موفق کفش فوتبال مدل فیورن 1 توسط نیوبالانس حالا شاهد ارایه نسخه دوم این کفش زیبا و پیشرفته هستیم ، در این مطلب به بررسی بیشتر این کفش زیبا و تغییرا اعمال شده بر روی آن نسبت به نسخه پیشین خواهیم پرداخت.

ظاهر کفش

کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0
رنگ انتخاب شده برای کفش ، رنگ گیلاسی است که با رنگ زرد و جزییات مشکی ترکیبی زیبا را تشکیل داده است.
رنگ زرد به همراه لکه ای مشکی رنگ در جلو رنگ انتخاب شده برای زیره کفش است.
جسارت ، شهامت و سرعت دلیل انتخاب این رنگ ها برای فیورن 2 بوده تا بتواند حس این سه ویژگی لازم برای یک بازیکن حرفه ای را منتقل نماید.
لمس

کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0
جنس رویه فیورن 2 از الیافی شبیه پارچه با عنوان hybrid mesh است که نرمی و سطحی صاف و یکدست را ارایه میدهد که موقع پوشیدن آن حسی شبیه به پوشیدن یک پارچه نرم و لطیف را تجربه خواهید نمود، این رویه باعث میشود که بازیکن موقع لمس توپ یا ضربه زدن به آن کمترین چیزی را بین پای خود و توپ حس کند.
زیره کفش

کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0
زیره کفش طراحی شده برای سرعت های انفجاری رو به جلو است ، اگر به زیره دقت کنید میانه کفش از اشکالی مثلثی تشکیل شده که باعث انسجام میانه کفش میشود و خود میخ ها نیز شبیه به تیغه هایی مثلثی شکل طراحی شده که باعث شکافتن و چنگ زنی عالی زمین و در نتیجه ایجاد فشار لازم به زمین برای سرعت گرفت درجا میشود ، این شکل میخ ها باعث داشتن تکیه گاه لازم موقع فشار آوردن به زمین و زدن شوت های قوی میشود.
در قسمت جلویی زیره کفش شما قسمتی تقریبا مجزا با طراحی متفاوت شبیه یک شبکه متصل بهم مشاهده میکنید ، این طراحی بخاطر درگیری بهتر کفش با سطح زمین موقع استارت زدن و توقف درجا است ، چرا که بازیکن بیشترین فشار را موقع سرعت گرفتن و توقف را به این قسمت می آورد.
طی تست هایی که از بازی با کفش گرفته شده نداشتن ایستایی و راحتی لازم در قسمت عقب زیره کفش بدلیل وجود تنها دو میخ در این قسمت ، از جمله نقاط ضعف کفش محسوب میشود.
همچنین در کل عدم چرخش و تغییر مسیر راحت بوسیله میخ های مثلثی شکل از دیگر معایب این نوع زیره ها هستند.
محافظت و فیت شدن

کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0
نیوبالانس برای حفظ و قوام شکل رویه کفش که بخاطر خاصیت پارچه ای بودن آن شل است از ساختاری در میانه داخلی کفش با عنوان fantom fit cage استفاده نموده که هم باعث محافظت از پا شده و هم باعث درآغوش گرفتن میانه پا و قفل شدن کفش با پا میشود که بخوبی در هنگام جابجایی کفش پای بازیکن را حمایت میکند.

کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0
در دهانه ورودی کفش شما یک دیواره کوتاه را مشاهده می کنید که بالاتر از دهانه معمول ورودی کفش طراحی شده ، این دیواره باعث فیت شدن بهتر پا در قسمت عقب کفش میشود و در نوع خود منحصربفرد است زیرا در سایر برندها از یقه بلند که کل مچ را میپوشاند استفاده میشود ولی نیوبالانس مانند اسم خود تعادل و بالانسی را بین داشتن کفشی بدون ساق و البته با قابلیت فیت شدن همانند یک ساق را بوجود آورده.
چه بازیکنانی از این کفش استفاده میکنند؟

کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0
خسوس ناواس از منچستر سیتی و آلوارو نگردو از میدلزبرو دو بازیکن اصلی و پیشتاز استفاده کننده از این مدل جدید کفش هستند که هر دو دارای سرعت و چالاکی خوبی هستند که به عنوان نماد فیورن 2.0 معرفی شده اند.
راحتی

کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0
نیوبالانس در داخل کفش از کفی استفاده نموده که حتی اگر بدون جوراب هم پاهایتان را داخل کفش بگذارید بجرات میتوان گفت که میتوانید براحتی بازی کنید بدون اینکه مشکلی در لغزش و سر خوردن پا موقع تعریق داشته باشید.
این قابلیت منحصربفرد ناشی از فناوری REVlite است که در کفی کفش بکار رفته تا راحتی و ثبات عالی پا در کفش را تجربه کنید.
نیوبالانس فیورن 2.0 بخاطر انعطاف بالای آن کفشی مناسب و ایده آل برای پاهای پهن است ، چرا که بخوبی قابلیت جا باز کردن متناسب با شکل پا را دارد.

جمع بندی

کفش فوتبال نیوبالانس فیورن 2.0
سبکی فوق العاده ، انعطاف بالا بواسطه رویه پارچه مانند و حس راحتی از کفش فوتبال newbalance furon 2.0 کفشی ساخته که میتوان آن را با مدل هایی مانند نایک مرکوریال ویپر و آدیداس مسی مقایسه نمود ، اگر بدنبال کفشی با این خصوصیات هستید نیوبالانس فیورن 2.0 جزو بهترین گزینه های شما میتواند باشد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *