نایک و تیم فرانسه

تمدید قرارداد همکاری بین نایک و فدراسیون فوتبال فرانسه تا سال 2026

10 سال بیشتر! نشستن طرح خوش نقش نایک و لوگوی خروس نشان در کنار هم برای 10 سال دیگر خبری بود که نایک بصورت رسمی آن را اعلام نمود.

همکاری رسمی بین FFF ها و نایک از سال 2011 با مبلغی حدود 42.6 یورو در سال آغاز شد ، قراردادی که تا 2018 بسته شده بود و حالا به 2018 نرسیده دوباره تا سال 2026 تمدید شد و این نشان از اشتیاق دوچندان نایک برای محکم کردن جا پای خود بود زیرا هر جا که تعلل کند آدیداس مانند یک سایه این برند را تعقیب خواهد کرد.

پوگبا فرانسه

در این قرارداد برای اولین بار تیم های آماتور فرانسه که چیزی شبیه به تیم ب این کشور است نیز شامل قرارداد می باشد و تامین لباس هر دو تیم را برعهده گرفته است.

لباس فرانسه

لباس دوم سال 2012 تیم ملی فرانسه

جزییاتی از این قرارداد بصورت رسمی فاش نشده ولی مطمئن باشید دستش را تا ته در جیبش کرده تا بتواند قراردادی محکم و 10 ساله را با این تیم رو فرم ببندد و مطمئن باشید چند برابر این پول را نایک در کمتر از 2 یا 3 سال کسب خواهد کرد.

TREVOR EDWARDS رییس بخش بازاریابی نایک

نایک واقعا افتخار می کند که توانسته قراردادی طولانی و 10 ساله را با فدراسیون فوتبال فرانسه منعقد کند و نگاه ما رو به جلو است تا این همکاری برای مدت های طولانی تر ادامه داشته باشد و برای هر دوی ما سودآور.

 

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *