کفش فوتبال آدیداس

رونمایی آدیداس از سری جدید ایس و ایکس کفش فوتبال بانوان

برند نایک و آدیداس هر از چند گاهی در زمینه طراحی و تولید کفش فوتبال نگاهی ویژه به بانوان دارند و با رنگ و لعابی که بانوان بیشتر می پسندند آن مدل کفش را باز تولید می کنند.
آدیداس به تازگی از دو مدل کفش از سری ace و x رونمایی نموده که مانند گذشته فقط در رنگ و طرح با نسخه مردانه خود تفاوت ندارد بلکه بصورت اختصاصی برای بانوان طراحی شده که این خود جای تحسین دارد که پس از مدت ها شاهد طراحی اختصاصی برای کفش برای بانوان فوتبالیست هستیم.
آدیداس ایس 17.1 و آدیداس ایکس 17.1 دو مدل کفش جدید و زیبای مخصوص بانوان است که در قالب بسته ای با عنوان metallic simmer pack ارایه شده ، که بصورت مجزا به هر دو کفش می پردازیم.

Adidas ace 17.1 women

کفش فوتبال آدیداس
کفشی زیبا ، ساده و مدرن ارمغان جدید آدیداس برای بانوان است که از رنگ سفید در جلو و رنگ متالیک نقره ای در عقب کفش استفاده شده است ، سه خط معروف آدیداس در کناره بیرونی کفش و لوگوی سری ace در کناره داخلی کفش مشاهده میشود.

کفش فوتبال آدیداس
در جلوی کفش از چرم طبیعی استفاده شده که با خط دوخت های ضربدری مقاوم شده و در عقب و پاشنه کفش از الیاف مصنوعی و فشرده استفاده شده است.
زیره مخصوص بازیکنان سرعتی با میخ های ریز و متناسب با اناتومی کف پای بانوان از دیگر ویژگی های این کفش زیباست.
Adidas x 17.1 women

کفش فوتبال آدیداس
رنگ مشکی و سفید رنگ اصلی این مدل کفش است.
این مدل کفش در ساختار رویه کفش در واقع نسخه کپی از x16.1 است و تنها تفاوت آن با ایکس 16.1 زیره آن است که متناسب با پای بانوان طراحی شده و میخ ها ریز تر طراحی شده اند.

بازیکنانی مانند Becky Sauerbrunn و Morgan Brian از سری ace این دو مدل کفش استفاده می کنند و بازیکنانی مانند Lindsey Horan ، Emily Sonnett و Danielle Colaprico از سری x این مدل کفش استفاده می کنند.

Becky Sauerbrunn کاپیتان تیم ملی بانوان آمریکا و قهرمان جام جهانی 2015 :

در زمینه فوتبال در سراسر دنیا ما فوتبالیست های زن کفشی را استفاده می کنیم که برای سبک بازی و قالب پای ما طراحی نشده است. امروز من از آدیداس خیلی سپاسگذارم که به فوتبال بانوان اهمیت داده و اولین کفش ویژه بانوان را طراحی نموده که به بازیشان کمک زیادی خواهد کرد و این افتخار را دارم که جزو اولین نفراتی هستم که این کفش را می پوشم.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *