معرفی و بررسی کفش رانینگ نایک REACT MILER

کفش رانینگ نایک مدل REACT MILER یکی از محبوبترین و خوش قیافه ترین مدل های رانینگ بازار و برند نایک محسوب میشود که بواسطه کارایی مطلوبش مورد استقبال خیلی از دونده های حرفه ای و آماتور قرار گرفته است.

همانطور که از اسم کفش مشخص هست کفشی مناسب دوندگی روی جاده و آسفالت هست و مناسب مسیرهای دارای پستی و بلندی نیست.

بدنه

NIKE REACT MILER

بدنه اصلی کفش شامل یک پارچه نیمه کشباف با قابلیت گردش هوای مناسب هست و البته خبری از پارچه جورابی با قابلیت فیت شدن کامل ندارد و آزادی بیشتری را به پا میدهد.

زبانه کفش کلاسیک هست و با بدنه یکی نیست و همانند بدنه قابلیت گردش هوا را دارد و البته بسیار نازک و پوستی طراحی شده.

NIKE REACT MILER

  بند کفش بواسطه سوراخ های زیگزاگی بخوبی روی پا را پوشش میدهند و اگر دقت کنید یک سوراخ قلابی شکل با رنگ متمایز نیز برای فیت شدن بهتر زبانه کفش تعبیه شده تا هنگام محکم کردن بند بهتر روی پا را بگیرد ( در این مدل به رنگ خاکستری مشخص است)

در جلوی نوک کفش برای دوام بهتر رویه، از یک لایه پارچه صاف اضافه استفاده شده که اگر نوک پا فشار آورد یا سنگلاخ زمین به آن برخورد کرد سوراخ نشود.

NIKE REACT MILER

در قسمت مچ و پاشنه شاهد پارچه کشباف نیستیم و بشکل معمول پا را در آغوش می گیرد، ولی فومی نرم و بالشتکی تعبیه شده تا پاشنه بدون فشار در مدت زمان طولانی وزن بدن را تحمل کند.

NIKE REACT MILER

زیره کفش

NIKE REACT MILER

زیره کفش از دو قسمت اصلی تشکیل شده، سطحی که با زمین تماس مستقیم دارد و در این مدل به رنگ مشکی مشخص است و فوم جذب شوک که قسمتی اصلی زیره کفش را تشکیل میدهد.

زیره در تماس با سطح زمین دارای حالتی ترمزی و چسبندگی مناسب را دارد که باعث ثبات و ایستایی مناسب کفش در هنگام برداشتن گام از زمین میشود.

قسمت اصلی فوم سفید رنگ بکار رفته هست که دو هدف اصلی را دنبال میکند، اول جذب و خنثی سازی تنش های وارده از سطح زمین به بدن که باعث حداقل رساندن مصدومیت های ناشی از گرفتگی عضلات یا پیچ خوردگی مچ پا میشود و دوم روان کردن گام های دونده و کمک به خستگی کم تر گام ها در مسیر های طولانی

NIKE REACT MILER

فناوری بکار رفته در فوم زیره کفش REACT هست که بخوبی انرژی استفاده شده در مسیرهای طولانی را به حداقل میرساند و در نتیجه دونده خستگی کمتری را در مسیر احساس خواهد کرد.

REACT MILER یک کفش با قابلیت های پایه بسیار ایده آل با کمترین کار اضافه هست و تمرکزش بر نیاز های اصلی یک دونده معطوف است و براحتی در اولین تجربه دونده را راضی نگه میدارد که به نسبت سایر کفش های رانینگ گران قیمت تر، دارای کارایی خوبی هست.

مشاهده و خرید کفش رانینگ آقایان نایک

مشاهده و خرید کفش رانینگ بانوان نایک

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *