کفش فوتبال پوما

رونمایی پوما از کفش فوتبال پوما اوو اسپید ویژه هکتور بلرین ، تب دربی

دربی ویژه با حرارتی بالا در راه است ، چلسی و آرسنال و باز هم نبردی سخت و طاقت فرسا و باز هم رونمایی پوما از کفش فوتبال ویژه دربی برای بازیکنان آرسنال و اینبار قرعه بنام هکتور بلرین است تا از کفش فوتبالی خاص و ویژه دربی استفاده کند.
کمپین تب دربی یا derby fever توسط پوما از سال گذشته کلید خوررد و با ارایه کفش فوتبالی با طراحی خاص برای بازیکنانی مانند سانتی کازورلا ، آنتوان گریزمان و مارکو رویس ادامه پیدا کرد ، نکته اشتراک در سه بازیکن نامبرده رهایی از کمند مصدومیت انها بود و تازه به جمع هم تیمی های خود پیوستند و حالا نیز هکتور بلرین پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت امده تا دوران خوش گذشته خود را تکرار کند و ونگر به او دل بسته تا بتواند ادن هازارد را متوقف کند.

کفش فوتبال پوما

کفش فوتبال پوما

پوما اوو اسپید 17 اس ال – اس را میتون طلیعه دار کفش های فوتبال پوما دانست ، چرا که در طراحی و فناوری نماینده تمام عیار دستاوردهای پوما محسوب میشود و بلرین را باید یک بازیکن خوش شانس دانست که کفشی خاص را با طراحی خاص استفاده می کند.
از رنگ و تم آرسنالی کفش که بگذریم که شامل رنگ قرمز و سفید میشود چیزی که در جلو و کناره کفش نمود می کند عباراتی هست که با نظمی خاص مانند یک الگو کل کفش را پوشانده است ، AS عبارتی است که با فونتی خاص روی کفش را پوشانده که مخففSTAND FOR ARSENAL است و بمعنای ایستاده برای آرسنال معنا میدهد و نمادی از عشق این بازیکن به آرسنال است.

کفش فوتبال پوما

کفش فوتبال پوما

عبارت دیگر در جلوی کفش LDN است که مخفف LONDON و نمادی از عشق هواداران آرسنال به شهر زیبایشان لندن است.
در قسمت پاشنه کفش که به رنگی میان خاکستری وسفید است با حروف معرف مدل کفش یعنی EVOspeed پوشانده شده است.
کفش فوتبال پوما Evospeed 17 sl-s به طرز خیره کننده ای سبک است فقط 146 گرم وزن دارد و تصورش واقع سخت است که کفشی با این امکانات اینقدر سبک و عالی باشد.

کفش فوتبال پوما
این دربی داغ را از دست ندهید ، شما طرفدار کدام تیم هستید؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *