PUMA SOCCER CLEAT

نقد و بررسی کفش فوتبال پوما مدل FUTURE 4.1

پوما در کفش فوتبال سری فیوچر بتازگی طرح و ساختاری جدید بخصوص در جلوی کفش پیاده نموده که در راستای کنترل و تسلط بهتر بازیکن روی توپ ایجاد شده ، در مدل 4.1 این کفش فوتبال سعی می کنیم به این تغییرات البته نه بنیادین بپردازیم که آیا این تغییرات موفقیت آمیز بوده یا خیر.

نگاه اول

PUMA SOCCER CLEAT

چیزی که در نگاه اول شما را مجذوب خود میکند ساختار کلی و کشباف کفش هست که نوید یک کفش تمام عیار در زمینه فیت شدن را میدهد ، چرا که بدنه کفش مجهز به فناوری EVOKNIT هست که سراسر کفش را پوشانده.

این فناوری که مشابه FLYKNIT یا PRIMEKNIT نایک و آدیداس هست وظایفی مشابه همین فناوری ها را دارد که باعث میشود کفش کاملا با پا منطبق و فیت شود.

طرح خاص و برجسته بخصوص جلوی کفش در واقع نقطه عطف طراحی کفش محسوب میشود که با هدف کنترل و نشست بهتر توپ روی پا طراحی شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

فناوری NETFIT

PUMA SOCCER CLEAT

چیزی که سری FUTURE را از سایر کفش فوتبال همسان خود متمایز میکند خلاقیت جالب و البته کاربردی پوما در قسمت بستن بند کفش هست که پوما با تعبیه سوراخ های متعدد و متوالی بر روی کفش این امکان را برای بازیکن فراهم نموده که بصورت کاملا دلخواه بند کفش را رد کند و قسمتی که بیشتر مد نظرش هست را فیت کند و این خارق العاده هست.

لمس و کنترل

PUMA SOCCER CLEAT

همانطور که در بالا توضیح دادیم تفاوت اصلی مدل 4.1 با مدل های قبلی خود ساختار برجسته رویه کفش هست که در عین زیبایی کاربردی نیز هست.

این برجستگی ها که در سراسر کفش و با شکل و شمایلی تقریبا مشابه دیده میشود خود نیز زبر و ضمخت هستند و این زبری باعث میشود که توپ براحتی روی پا نلغزد.

وظیفه اصلی این برجستگی ها کنترل و هدایت توپ در هنگام شوتزنی یا ارسال توپ و همچنین تسلط و نشست بهتر توپ هنگام کنترل آن هست تا بازیکن در سطحی کاملا حرفه ای توپ را ارسال یا کنترل کند.

این برجستگی ها خود را در هنگام دریبل زنی در حال حرکت و سرعت بخوبی نشان داده و مانع از فاصله گرفتن توپ از پای بازیکن میشود.

یقه و زبانه

PUMA SOCCER CLEAT

همانند خیلی از کفش های پیشرفته امروزی پوما نیز یقه و زبانه کفش را متصل و ادغام نموده و با استفاده از فناوری EVOKNIT شما بهترین حس فیت شدن را در این قسمت ها تجربه خواهید کرد.

علاوه بری این کشبافی شاهد طرحی زیگ زاگی روی این قسمت هستیم که باعث زدن شوت های روی پا با کیفیت بهتر خواهد شد.

زیره

PUMA SOCCER CLEAT

زیره سری فیوچر مطلقا برای کارهای سرعتی طراحی نشده و این رو میشه از شکل میخ های کفش میشه بخوبی حدس زد که ترکیبی از میخ های مخروطی و تیغه ای شکل هست که در کارهای سرعتی و چرخشی سعی شده تعادلی برقرار کند.

کاربری زیره فیورچر 4.1 برای هر دو چمن مصنوعی و طبیعی هست FG/AG و این امکان فوق العاده شما رو از خرید دو جفت کفش بی نیاز میکنه.

خود زیره نیز دارای استحکام و انعطاف خیلی خوبی هست

نتیجه گیری

PUMA SOCCER CLEAT

سری فیوچر هنوز جا برای پیشرفت دارد و البته مهم این هست که پوما در مسیر درستی برای بهبود و پیشرفت این سری قرار دارد . با این وجود، این مدل هم اکنون شانه به شانه خیلی از کفش های پیشرفته چون سری مرکوریال یا ایکس به جلو میرود و استقبال بازیکنان نشانه ای از این مسیر درست پوما هست.

مشاهده و خرید کفش فوتبال پوما سری فیوچر

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *