کفش فوتبال آندرآرمور

جشن بیست سالگی آندرآرمور با ارایه کفش فوتبال پلاتینیوم

برای بیست سال آندرآرمور با محصولات باکیفیت خود ورزشکاران را حمایت کرده ، حالا این برند آمریکایی به پاس بیست سال خدمت صادقانه و حرفه ای به ورزشکاران سراسر دنیا جشنی کوچک و دروهمی را برپا نموده است.
این برند راه طولانی را از سال 96 میلادی از انبار مادربزرگ کوین بنیان گذار آندرآرمور تا به امروز طی نموده است.
حالا آندرآرمور تبدیل به یکی از موفق ترین برندهای ورزشی دنیا در میان سایر برندهای معتبر شده و این جایگاه یک شبه و به سادگی بدست نیامده و پشت این افتخار سالها رنج و مشقت نهفته است.
آندرآرمور برای جشن بیست سالگی از میان مجموعه فوتبالی خود کفش spotlight و clutchfit را با طراحی مدرن انتخاب نموده است که نام این بسته جدید را پلاتینیوم نهاده.

کفش فوتبال آندرآرمور
اسپات لایت جزو کفش های سرعتی این برند محسوب میشود و توسط بازیکنان معروفی چون ممفیس دیپای بازیکن هلندی منچستر یونایتد استفاده میشود.

کفش فوتبال آندرآرمور

و کلاچ فیت کفشی با تمرکز بر کنترل و تسلط بر توپ و راحتی که بخوبی خود را با شکل پا منطبق میکند طراحی شده است ، از بازیکنان شاخص استفاده کننده از این کفش میتوان به گرانیت ژاکا بازیکن آرسنال اشاره نمود.

کفش فوتبال آندرآرمور
هر دو مدل کفش کاملا رنگ نقره ای یا به قول آندرآرمور پلاتینیومی دارند که شبیه به یک قطعه گرانبها هستند که در ظرفی از پلاتینیوم مذاب غوطه ور شده اند و جلوه ای بسیار زیبا به این دو کفش داده اند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *