رونمایی نایک از نسل هشتم کفش فوتبال سری تمپو

پس از وقفه تقریبا طولانی نایک همانند سایر سری کفش فوتبال های خود از نسل جدید سری کلاسیک تمپو رونمایی نمود که در ظاهر و ساختار میتوان گفت یک ساختار شکنی محسوب میشود.

چیزی که در نگاه اول مجذوب آن خواهید شد برجستگی های روی بدنه کفش هست که مانند یک معماری اصیل چشم را نوازش می کند. اشکال لوزی شکل بسیار زیبا با حالتی سه بعدی که با هنرمندی تمام به کفش جلوه ای بسیار زیبا داده است.

NIKE TIEMPO 8

نایک در تمامی سری های تمپو تمام دغدغه اش حفظ اصالت یعنی نرمی و راحتی کفش بوده و از آن مهمتر پرداختن به مسئله مهم کنترل توپ بوسیله یک کفش چرمی همانند سایر کفش های مدرن ، در هر سری هم شاهد این تلاش تحسین بر انگیز بوده ایم و حالا در آخرین شاهکار سری هشتم کفش فوتبال تمپو علاوه بر ظاهر زیبا سعی شده با این اشکال کنترل توپ بهتری را بازیکن تجربه کند.

NIKE TIEMPO 8

تقریبا دو سال پیش بود که نایک از سری هفتم تمپو رونمایی نمود و حالا ما شاهد یک بروزرسانی ساده نیستیم ، بلکه شاهد یک آپگرید و ارتقاء چشمگیر هستیم و البته باید دید که بعد از تجربه پوشیدن این کفش توسط بازیکنان چه بازخوردی را شاهد هستیم.

این سری جدید در دو رنگ سفید و مشکی متالیک عرضه شده که همانند خود کفش یک تم ساده و کلاسیک محسوب میشود.

مثل همیشه چرم استفاده شده در کفش چرم کانگورو هست و فناوری ها تا حدودی فناوری های سابق هستند مانند فناوری QUADFIT MESH برای فیت شدن و راحتی هر چه بیشتر بدنه روی پا و همچنین فناوری FLYKNIT در زیر لایه چرمی کفش برای فیت شدن عالی و ACC برای کنترل عالی توپ حتی در هوای بارانی.

مثل همیشه راموس و پیکه پیشتازان استفاده از اولین سری این مدل کفش فوتبال خواهند بود و بتازگی فن دایک نیز به این دسته اضافه شده بعنوان یک مدافع موفق.

مشاهده و خرید کفش فوتبال سری تمپو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *